5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Gyulai Pál költeményei. Radó Hirsch Nelli rajzaival. 5., bÅ‘vÃtett kiadás.
Bp. 1902. Franklin-Társulat. 229 l. 1 sztl. lev. 1 arckép, 18 t. (heliogravürök ) 2 vershasonmás. Kiadói egészvászon-kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötésen kis hiba, de összességében jó állapotban