13558. 239. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Herczeg Ferenc: Pogányok. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, aranyozott lapszélek, kissé kopott állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda