5 000 HUF
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, rajzokkal ellátta: Haranghy Jenő. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.