13551. 239. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Mantegazza, Paolo: A férjhezmenés művészete. Első magyar kiadás. Bp., 1894, Ruzitska Ármint Kiadása. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván