Number of items: 184

13643.

100 HUF
0,26
0,29

13644.

100 HUF
0,26
0,29

13645.

1 000 HUF
2,59
2,86

13646.

100 HUF
0,26
0,29

13647.

2 000 HUF
5,18
5,71

Zrínyi Miklós: Egy vadásznak keserves panaszolkodása Viola kegyetlenkedéséről. S. a. r.: Király György. Gyoma, 1922, Kner Izidor (Monumenta literarum II. 7.). Megjelent 600 példányban. Szakadozott, kopottas papírkötésben, egyébként jó állapotban, felvágatlan példány.
13648.

3 000 HUF
7,77
8,57

Nagykállói Fényes István: Debrecen városának, ez keresztyén res-publicának az 1664-ik esztendőben esett minden dolgairól való verses krónika. S. a. r.: Mata János. Bp., 1943, Exodus Könyvkiadó. Szakadt gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13649.

1 800 HUF
4,66
5,14

Baranyai Decsi János: Az Caius Crispus Sallustiusnak két históriája. Szeben, 1596. Reprint kiadás. Budapest, 1979, Akadémia Kiadó. Egészbőr kötésben, kartonmappában.
13650.

1 600 HUF
4,15
4,57

Schwenda, Itván; Leuchner, Thomas: Figurae veneris u boji. Zagreb 1972. Szexualitással foglalkozó szakkönyv. Száz erotikus képpel. Kartonált papírkötésben, papír védőtokban, jó állapotban.
13651.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vegyes könyv tétel: Erdey-Grúz Tibor (szerk.): Hazánk Magyarország. I-II. Budapest, 1975, Akadémia Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány.  Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.; Szádecky-Kardoss Elemér: A föld szerkezete és fejlődése. Budapest, 1968, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötésben. + Aujeszky László: A légkör fizikája. Budapest, 1957, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötésben.; Kasza Sándor dr. (szerk.): Fejér Megye Kézikönyve.  Magyarország Megyei Kézikönyve. 1997, Ceba Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben. Jó állapotban.; Kasza Sándor dr. (szerk.): Pest Megye Kézikönyve. I. kötet. Magyarország Megyei Kézikönyve. 1998, Ceba Kiadó. Illusztrált kiadói karton kötésben.; A Fővárosi Tanács Végrehajtó Bizottsága által kijelölt Munkaközösség (szerk.): Tíz év a felszabadult főváros életéből. Budapest, 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben viseltes papír borítóval.; Magyar Települések Enciklopédiája. Összefoglaló leírás Magyarország megyéiről, városairól és községeiről. Magyarország Kézikönyvtára. Budapest, 2000, Ceba. KIadói karton kötésben. Jó állapotban. Valamint további 11 db tudomány-technika, helytörténet, humor tematikájú könyvű.
13652.

Vegyes könyv tétel: Erdey-Grúz Tibor (szerk.): Hazánk Magyarország. I-II. Budapest, 1975, Akadémia Kiadó. Sok képpel illusztrált kiadvány. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.; Szádecky-Kardoss Elemér: A föld szerkezete és fejlődése. Budapest, 1968, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötésben. + Aujeszky László: A légkör fizikája. Budapest, 1957, Akadémia Kiadó. Egészvászon kötésben.;...

1 000 HUF
2,59
2,86

13653.

800 HUF
2,07
2,29

Végvári: Segítsetek! Hangok a végekről 1918-1919. Budapest, 1919, Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája. Kiadói papír kötésben.
13654.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF