Number of items: 184

Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival Gyoma, 1917. Szerzo. 1 t. (K.I. arcképe), 167p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó példány. Ex librissel
13535.

4 000 HUF
10,36
11,43

Komáromi János: Mit búsulsz kenyeres? * Rongyos gárda. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13536.

1 200 HUF
3,11
3,43

Komáromi János: Az elvált feleség. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
13537.

1 200 HUF
3,11
3,43

13538.

3 000 HUF
7,77
8,57

Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, néhány lap kijár, illusztrált, kopottas állapotban.
13539.

3 000 HUF
7,77
8,57

13540.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. Dedikált példány! Bp., 1910. Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombo...

9 000 HUF
23,32
25,71

Dóczi Lajos: Utolsó szerelem. Történeti vígjáték öt felvonásban. Bp., [1903], Wodianer. Kicsit kopott, szecessziós motívumokkal gazdagon díszített vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.
13541.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kosztolányi Dezső: Tinta. Gyoma, 1916. Kner. 215 p. Rajzos kiadói papírborítóban. (borítón egy folttal)
13542.

4 400 HUF
11,40
12,57

13543.

3 400 HUF
8,81
9,71

Moly Tamás: Az igazi élet. Szinmű. Első kiadás. Gyoma 1917, Kner. 111 p. A borítót Divéky József rajzolta. Kiadói kaírton-kötésben
13544.

4 000 HUF
10,36
11,43

13545.

3 600 HUF
9,33
10,29

Thomas Mann: Halál Velencében. Gyoma, 1922. Kner. 102 l. Kiadói, színes, illusztrált kartonálásban, jó példány.
13546.

3 600 HUF
9,33
10,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF