13343.
239. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
A műveltség könyvtára. Az ember. Testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. Harmadik átdolgozott kiadás. Bp., 1914, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban.