13315.
239. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 600 HUF
Bendefy László, V. Nagy Imre: A Balaton évszázados partvonalváltozásai. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kicsit sérült kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.