13340.
239. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Husz Béla: A beteg növény és gyógyítása. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.