13312.
239. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 000 HUF
Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térkép. Intézet. 14 db melléklettel. Kopottas félvászon kötésben.