1 200 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Száz képpel és két térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Aranyozott vászonkötésben, sérült gerinccel