1 000 HUF
Vegyes porcelán tétel: címerrel díszített német porcelán kupica, matricás, jelzett, hibátlan, d: 4 cm + "Erényi "Diana" Sósborszesz Franzbranntwein" feliratú porcelán tárolóedényke, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm + 5 db kisméretű virágmintás német fogpiszkálótartó, matricás, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, d: 2 cm + Dijont ábrázoló porcelán gyűszű, matricás, jelzett, hibátlan, m: 2,5 cm + "Viel Glück" feliratú, kéményseprővel és egyéb vidám motívumokkal díszített, malacot formázó porcelán persely, jelzés nélkül, kis lekopásokkal, m: 4,5 cm + díszes porcelán harang, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 6 cm