Number of items: 124
1094851
11153
239
Other collectibles
Zsolnay kutyás bögre, matricás, jelzett, peremén köszörülés nyomok, m:9 cm
1 000 HUF
1091916
11154
239
Other collectibles
Zsolnay kislány a tejes köcsöggel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
1 400 HUF
1097130
11155
239
Other collectibles
Zsolnay virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm
2 000 HUF
1113427
11156
239
Other collectibles
Zsolnay spániel, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:11 cm
1 600 HUF
1109907
11157
239
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kis tálkák, matricás, jelzett, hibátlan, 3 db, d: 8 cm
1 800 HUF
989860
11158
239
6500
Other collectibles
6 500 HUF
990143
11159
239
Other collectibles
Antik Hollóházi áttört kulacs, kézzel festett, jelzett, sérült (letört darabokkal), m:23 cm
8 000 HUF
1112836
11160
239
Other collectibles
Hollóházi Mikulás, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:13 cm
2 000 HUF
1111148
11161
239
9500
Other collectibles
Hollóházi FTC labdarúgó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:27,5 cm
9 500 HUF
1082025
11162
239
Other collectibles
Hollóházi madaras váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:33 cm
6 000 HUF
1107178
11163
239
Other collectibles
Hollóházi barna-narancssárga mintával díszített porcelán váza, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
1 000 HUF
1108598
11164
239
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, matricás, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m