10030. 239. Closed Online auction Paintings and graphics
2 000 HUF
11
0 HUF
Cilot jelzéssel: Andreas Schelfhout (1787-1870) után: Vihar a befagyott folyón (Storm over de bevroren rivier), olaj, vászon, fa keretben, 29,5×39,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván