10033. 239. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Csikós Tóth András (1902-1963): Balatoni halászcsónak, 1939. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 47×58 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda