20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Olvashatatlan jelzéssel: A Pécsi Képzőművészek és Műbarátok társaságának, Grafikai szakosztály 1939. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, kulccsal, 8x7 cm