cca 1900-1920 Souvenir de Constantinople: vues de Constantinople. Ed. M. J. C. Fotóalbum 24 db különféle isztambuli fényképpel: városrészek, épületek, életképek, aranyozott, megviselt állapotú papírkötésben. /
cca 1900 Vasúti menetrend: Illustrirter Führer auf den k. k. Österr. Staatsbahnen. für die Strecken Trient-Tezze, Wien, cca 1900 Steyrermühl. KIssé sérült papírkötésben / In slightly damaged paper binding 90p. + 2 kihajtható térkép
1903 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. IV. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1903, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli vászonkötésben.
1904 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. V. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1904, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli vászonkötésben.
1905 Uránia. Népszerű tudományos folyóirat. VI. évfolyam. 1-12. szám. Teljes, hiánytalan! Szerk. Klupathy Jenő és legifj. Szász Károly. Bp. 1905, Hornyánszky. Számos szövegközti fényképpel, ábrával illusztrálva. Korabeli félvászonkötésben.