1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br emlékérem mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN + 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "34. Eucharisztikus Világkongresszus Budapest 1938" Br jelvény (22mm) T:2,2-
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" Br decoration without ribbon + 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" bronze medal without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. + 1938. "34th International Eucharist Congress Budapest" Br badge (22mm) C:XF,VF
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "In memoriam 1914-1918" fém katonai felvarró hátoldalán "Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya" bélyeggel(65x37mm) T:2-,3
Austro-Hungarian Monarchy 1918. "In memoriam 1914-1918" metal badge with original stamp on the backside with original stamp on the backside (65x37mm) C:VF,F
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "In memoriam 1914-1918" fém katonai felvarró (65x37mm) T:3
Austro-Hungarian Monarchy 1918. "In memoriam 1914-1918" metal badge (65x37mm) C:F
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "In memoriam 1914-1918" fém katonai felvarró, hátoldalán "Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya" bélyeggel (65x37mm) T:2-
Austro-Hungarian Monarchy 1918. "In memoriam 1914-1918" metal badge with original stamp on the backside (65x37mm) C:VF
1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés fémjelzéssel, mellszalag nélkül + 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2
Hungary 1922. "Hungarian Bronze Merit Medal" gold plated marked Br decoration, without ribbon + 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF
~1942-1947. "Hűséggel a hazához" mozgalom (magyarországi németek önvédelmi mozgalma a náci Volksbunddal szemben) zománcozott jelvénye (22,5x14mm) T:2- javított tű
~1942-1947. Enamelled badge of the "With loyalty to the homeland" movement (22,5x14mm) C:VF repaired needle