Military Number of items: 47
1116060
30994
240
Military
Numismatics
1943. "IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét jelvény" préselt szürkefém levente gomblyukjelvény (30,5x22mm) T:2-
Hungary 1943. "Badge of the 9th International Week of Sports at Lake Balaton" gray metal Levente button-badge (30,5x22mm) C:VF
2 000 HUF
1103877
30995
240
Military
Numismatics
1950. "Honvéd Sportversenyek / 1950. évi hadsereg bajnokságon való közreműködésért" fém plakett. Szign.: Jákfalvy (61x52mm) T:2,2-
1 000 HUF
1117162
30996
240
Military
Numismatics
~1950. "Kiváló Hadtápmunkáért" zománcozott fém jelvény (41mm) T:2-
4 000 HUF
1120936
30997
240
Military
Numismatics
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" aranyozott, zománcozott kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal, miniatűrrel eredeti tokban + DN "A Békéért" zománcozott fém kitüntetés eredeti tokban, tű hiányzik T:1,2
4 000 HUF
1103868
30998
240
Military
Numismatics
1955. "Néphadsereg Bajnokság" aranyozott Br plakett. Szign.: Jákfalvy (60x50mm) T:2-
1 000 HUF
1121058
30999
240
Military
Numismatics
1955-1975. 8db zománcozott díszszemle jelvény, több klf T:2,2-
6 000 HUF
1006465
31000
240
Military
Numismatics
1042826
31001
240
Military
Numismatics
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstszínű Br érem (38mm) mellszalaggal (3x) mindhárom tokban, egyikben miniatűr T:2
NMK 701
2 400 HUF
1114433
31002
240
Military
Numismatics
~1960-1970. "Élenjáró Századparancsnok" + "Kiváló Rajparancsnok" + "Kiváló Katona" (2x) zománcozott fém jelvények T:2
1 600 HUF
1120788
31003
240
Military
Numismatics
~1960-1980. 36db-os szalagsáv tétel T:vegyes
5 000 HUF
1121211
31004
240
Military
Numismatics
~1960-1970. 5db-os militária tétel: "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval + "Honvéd Sportversenyek" Al emlékérem. Szign.: Jákfalvy + "Munkásőr" jelvény mellszalagon + "Harckocsizó" jelvény + "A haza fegyveres szolgálatában - 10 év" T:1-,2,2-
2 600 HUF
1121238
31005
240
Military
Numismatics
1964-1965. "Szolgálati Érdemérem 10, 15, 20, 25, 30 és 35 év után" 6db kitüntetés mellszalagon T:2 The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035