Mixed banknote and coin lots

Number of items: 26

25db vegyes magyar és külföldi bankjegy T:vegyes (közte I is!) 25pcs of mixed banknotes C:mixed (with UNC also!)
31213.

3 000 HUF
7,77
8,57
~1918-1990. 40db-os vegyes magyar és külföldi jelvény, emlékérem és plakett tétel, benne "Sebesültek Érme", "Erdélyi Emlékérem" T:vegyes
31214.

1 000 HUF
2,59
2,86
~1970. "Katonai Haditorna (KHT)" zománcozott aranyozott jelvény + Ausztria 1974. 10Sch Ag + Olaszország 1982. "II. János Pál / A pápa Spanyolországi látogatása" fehérfém emlékérem (35mm) + Kanada DN "Kézilabda Kanada" zománcozott fém jelvény T:1,2 Hungary ~1970. "KHT" enamelled, gilt badge + Austria 1974. 10 Schilling Ag + Italy 1982. "John Paul II / Visitation of the Pope in Spain" white metal medal (35mm) + Canada ND "Handball Canada" enamelled metal badge C:UNC,XF
31215.

1 000 HUF
2,59
2,86
6db-os érme tétel, benne 2db replika (kínai érme, mexikói reales), 1db szükségpénz (25c Woodbine), 2db emlékérme (Chuck E. Cheese, Excellence Reading Program), Jamaica 1965. 1/2p T:vegyes 6pcs of diff. coins: 2pcs of replicas (Chinese coin and Mexican Reales), 1pcs of necessity coin (25 Cents Woodbine), 2pcs of medallions (Chuck E. Cheese, Excellence Reading Program), Jamaica 1965. 1/2 Penny C:mixed
31216.

800 HUF
2,07
2,29
7db-os vegyes emlékérem, plakett és díjérem tétel: "Felszabadulásunk 40. évfordulójára", "KKM Öntödei Múzeum", "Dunaújváros 1950 1970", "Magyar Agrártudományi Egyetem", "MSZMP Megyei Küldött Választó Értekezlet Veszprém", "Vörös Meteor Asztali Tenisz", "SZOT" T:1-,2
31217.

1 000 HUF
2,59
2,86
19db-os vegyes magyar díjérem tétel, közte 1964. "Ipari Tanulók Bajnokságai" (2xklf) aranyozott és ezüstözött fém díjérmek mellszalagon (40mm) + DN "V Éves Vállalati Tűzoltói Szolgálatért / Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság - 1958" fém kitüntetés mellszalagon (35mm) + "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme - X / Alapíttatott 1884" Br kitüntetés mellszalag nélkül + Szovjetunió DN "Lenin / 1917" plasztik plakett eredeti dobozában (148x75mm) T:vegyes
31218.

1 200 HUF
3,11
3,43
19db-os vegyes magyar és külföldi emlékérem, jelvény és kitűző tétel, közte 2005. "Hungária Kuvasz Klub Budapest / Kuvasz Klub Kiállítás 2005. Budapest" fém emlékérem sérült tokban (60mm), DN "10 Véradásért" Br jelvény tokban T:vegyes
31219.

1 000 HUF
2,59
2,86
40db vegyes sportérem, jelvény, felvarró, főleg a szocialista időszakból, közte "Szocialista Brigád - A szocializmusért" bronz változat plasztiktokban, 2. osztályú távírász zománcozott tombak jelvény, Németország ~1930. "Cortini / 3 Linden 1-31 március - Értékpénz" Al zseton T:vegyes
31220.

2 000 HUF
5,18
5,71
53db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel, benne 1915. 1K Ag "Ferenc József" + 1874. 2db Wandel puskamag T:vegyes
31221.

2 000 HUF
5,18
5,71
59db vegyes fémpénz, sportérem és zseton, közte magyar, amerikai fémpénzek újszerű albumba rendezve T:vegyes 59pcs of mixed coins, awarding medals and tokens, with Hungarian and American coins in collectors album C:mixed
31222.

3 000 HUF
7,77
8,57
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes
31223.

1 400 HUF
3,63
4,00
31224.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF