Olaszország 1961. "Nemzetközi Munkaügyi Kiállítás Torino / 1861-1961 Itália egyesítésének századfordulója" Ag emlékérem eredeti tokban. Szign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) T:1-,2
Italy 1961. "Internazionale del Lavoro Torino Esposizione / 1861-1961 Centenario dell'unita d'Italia" Ag commemorative medallion in original case. Sign.: S. Johnson (30,5g/0.800/40mm) C:AU,XF
Olaszország 1979. "Giuseppe Verdi - Antonio Barezzi / Verdi barátai kulturális társaság" Br emlékérem (60mm) T:2
Italy 1979. "Giuseppe Verdi - Antonio Barezzi / Associazione Culturale Amici di Verdi" Br commemorative medal (60mm) C:XF
Oroszország 1991. "Független Államok Szövetsége / Gorbacsov - A Szovjetunió vége" aranyozott fém emlékérem (39mm) T:PP
Russia 1991. "Community of Independent States / Gorbatschev - End of the Soviet Union" gilt metal medal (39mm) C:PP
~1970. "Lenin" egyoldalas Br plakett, hátoldalán textilborítás és akasztó T:2
~1970. "Lenin" one-sided Br plaque, textil and hanger on the back side C:XF
DN "XII. Piusz pápa" ezüstözött fém emlékérem "PIVS XII PONT MAXIMVS" Szign.: MA (50mm) T:2
ND "Pope Pius XII" silver plated metal medallion "PIVS XII PONT MAXIMVS" Sign.: MA (50mm) C:XF
4db-os emlékérem tétel: "János főherceg - GRAWE 175 éves", "I. Frigyes porosz király", "1541 Dortmund Tallér", "Moneta Nova" T:1-,2
4pcs of commemorative medallions: "Erzherzog Johann - 175 Jahre GRAWE", "Frederick I of Prussia", "Dortmund Taler - IMP TREMONIENSIS 1541 MO NO CIVI GERMANY", "Moneta Nova" C:AU,XF