5db-os emlékérem és plakett tétel, benne "MAFILM", "A Vállalat Kiváló Brigádja", "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság", valamint jelzett hollóházi porcelán plakett T:1-,2,2-
6db-os külföldi emlékérem és jelvény tétel, mind dísztokban, benne USA, Németország, Brazília, Anglia T:1,1-,2
6pcs of commemorative medallions and badge from USA, Germany, Brazil, England, all in boxes C:UNC,AU,XF
9db-os külföldi emlékérem tétel, legtöbb dísztokban, benne USA, Németország, Csehország, Szlovákia, Kanada, Lengyelország, Olaszország T:1,1-,2
9pcs of commemorative medallions from USA, Germany, Slovakia, Canada, Poland, Italy, Czech Republic, almost all in boxes C:UNC,AU,XF
11db vegyes magyar és külföldi emlékérem és emlékplakett, főleg külföldiek, közte NDK DN "Kiváló szolgálatért a katonai építkezésben" aranyozott fém emlékérem (60mm), Kína DN "Nemzeti Színesfém Iparvállalat" Br emlékérem (50mm) T:vegyes
11pcs of various commemorative medals and plaques, including GDR ND "China National Nonferrous Metals Industry Corporation" Br commemorative medal (50mm) C:mixed