19050. 240. Closed Online auction Jewellery
20 000 HUF
0 HUF
Ezüst (Ag.) nyelű hal villa (6db) és kés (6d) plusz a lapát, eredeti dobozában, jelzett, lapáton karcolás nyomok, aranyozott fém, osszesen: 13 db, bruttó: 293 gr.
Photo of the item taken by : vörös_iván