10024. 240. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
Brusch Péter (1921-1985): Fák, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28×20 cm
Photo of the item taken by : ttg