Military Number of items: 57
1128116
30990
241
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag. Szign.:BERÁN T:2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF 1127762
30991
241
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc decoration with ribbon. Sign.:BERÁN C:XF,VF 1130379
30992
241
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: BERÁN T:2,2- Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc decoration with ribbon. Sign.:BERÁN C:XF,VF 1111370
30993
241
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag és karika nélkül. Szign.:BERÁN T:2- ü.,fo. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ring and ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF ding, spotted
1125608
30994
241
Military
Numismatics
1941. "Tűzkereszt I. fokozata" kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1941. "Hungarian Fire Cross 1st class" decoration with ribbon C:XF
4 000 HUF
1129959
30995
241
Military
Numismatics
1942. "Tűzkereszt II. fokozata" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül, koszorú utólag aranyozva T:2- Hungary 1942. "Fire Cross 2nd class" war metal decoration without ribbon, the wreath was later gold plated C:VF NMK 447.
2 000 HUF
1127298
30996
241
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval és miniatűrrel, saját tokban T:2
1 200 HUF
1130271
30997
241
Military
Numismatics
~1960-1970. "Élenjáró Szakaszparancsnok" (3x) + "Kiváló Rajparancsnok" (3x) + "Élenjáró Katona" zománcozott fém jelvények T:2
1 000 HUF
1123457
30998
241
Military
Numismatics
~1960-1970. "Kiváló Katona" + "A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája" + "Szocialista Hazánkért XXX" + "B.M. Tiszthelyettesképző Iskola" zománcozott fém jelvények T:2
1 200 HUF
1123868
30999
241
Military
Numismatics
~1960-1970. "Egység Bajnokság" zománcozott fém jelvény + "Katonai Tízpróba (KTP)" 2db klf zománcozott fém jelvény T:2,2-
1 000 HUF
1130119
31000
241
Military
Numismatics
~1960-1970. "Honvédelemért" zománcozott fém jelvény + "Kiváló Szakaszparancsnok" (2x) zománcozott fém jelvény + "Élenjáró Katona" (2x) zománcozott fém jelvény T:2
1 000 HUF
1130474
31001
241
Military
Numismatics
~1960-1970. "Hadsereg Bajnok - MN. Lőbajnokság Pisztoly Lőgyakorlat I. Csapat" aranyozott, zománcozott jelvény, fém keretben, dísztokban (105x90mm) T:2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035