Art-ceramics

Number of items: 48

Dekoratív, kisméretű mázas kerámia kaspó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 6 cm, m: 9 cm
11081.

800 HUF

11082.

7 000 HUF
18,97
21,88

Herend jelzésű kerámia kínálótál és gyertyatartó, hibátlan, 16x16 cm, m: 21 cm
11083.

3 000 HUF

Antik utcaképes fali tál, formába nyomott, kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 36 cm
11084.

3 200 HUF
8,67
10,00

Schütz Cilli: Erdőn játszadozó faun és puttó, mázas kerámia dísz falitányér, jelzett, mázhibával, hátulján lepattanással, d: 34,5 cm /  Cilli Sschütz: Playing faun and putto in the woods, ceramic plate, signed, with little flaws, d: 34,5 cm
11085.

Schütz Cilli: Erdőn játszadozó faun és puttó, mázas kerámia dísz falitányér, jelzett, mázhibával, hátulján lepattanással, d: 34,5 cm /

Cilli Sschütz: Playing faun and putto in the woods, ceramic plate, signed, with little flaws, d: 34,5 cm

12 000 HUF

11086.

13 000 HUF
35,23
40,63

11087.

5 500 HUF
14,91
17,19

Antik életképes falitányér párban (2db), jelzés nélkül, kézzel festett, formába nyomott, kopott, d:25 cm
11088.

7 000 HUF
18,97
21,88

Virág mintás antik kulacs, kézzel festett, jelzés nélkül, dugó sérült, m:20 cm
11089.

3 200 HUF
8,67
10,00

11090.

4 200 HUF
11,38
13,13

Kerámia teknős alakú ceruzatartó, kerámia hamutartó, kis kerámia csésze, kosárka, hibátlanok, kettő jelzett, m: 5 cm, 13x13x5 cm, 14x13 cm, 13x11x9 cm
11091.

1 200 HUF

Ernst Wahliss Wien, szecessziós fali dísztál, festett fajansz, jelzett, kopott, d:31 cm / Ernst Wahliss secession majolica plate, signed, d: 31 cm
11092.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF