Art-ceramics Number of items: 48
1128183
11081
241
Art-ceramics
Dekoratív, kisméretű mázas kerámia kaspó, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 6 cm, m: 9 cm
1107272
11082
241
Art-ceramics
7 000 HUF
1127788
11083
241
Art-ceramics
Herend jelzésű kerámia kínálótál és gyertyatartó, hibátlan, 16x16 cm, m: 21 cm
3 000 HUF
1003082
11084
241
3200
Art-ceramics
Antik utcaképes fali tál, formába nyomott, kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, d: 36 cm
3 200 HUF
992552
11085
241
Art-ceramics
Schütz Cilli: Erdőn játszadozó faun és puttó, mázas kerámia dísz falitányér, jelzett, mázhibával, hátulján lepattanással, d: 34,5 cm / Cilli Sschütz: Playing faun and putto in the woods, ceramic plate, signed, with little flaws, d: 34,5 cm
12 000 HUF
989751
11086
241
13000
Art-ceramics
13 000 HUF
989830
11087
241
5500
Art-ceramics
5 500 HUF
989801
11088
241
Art-ceramics
Antik életképes falitányér párban (2db), jelzés nélkül, kézzel festett, formába nyomott, kopott, d:25 cm
7 000 HUF
989952
11089
241
3200
Art-ceramics
Virág mintás antik kulacs, kézzel festett, jelzés nélkül, dugó sérült, m:20 cm
3 200 HUF
989711
11090
241
4200
Art-ceramics
4 200 HUF
1128547
11091
241
Art-ceramics
Kerámia teknős alakú ceruzatartó, kerámia hamutartó, kis kerámia csésze, kosárka, hibátlanok, kettő jelzett, m: 5 cm, 13x13x5 cm, 14x13 cm, 13x11x9 cm
1 200 HUF
1073959
11092
241
24000
Art-ceramics
Ernst Wahliss Wien, szecessziós fali dísztál, festett fajansz, jelzett, kopott, d:31 cm / Ernst Wahliss secession majolica plate, signed, d: 31 cm
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house