4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Berze Nagy-György-Horger-Solymossy-Szendrey-Tolnai-Viski-Zlinszky: A magyarság néprajza. Szellemi néprajz I. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ábrákkal, fotókkal illusztrált, kissé kopottas állapotban.