11189. 241. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Hutschenreuter porcelán lapos tányér, 6 db, d: 25,5 cm; 1 db szószos tál, 25,5x14,5 cm, kis kopásnyomokkal, jelzettek, összesen 7 db
Photo of the item taken by : ttg