800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Victoria mitológia jelenetet ábrázoló porcelán süteményes tányér, 2db, Csehszlovákia, jelzett, kopásnyomokkal, az egyik repedéssel, 18cm / Victoria czech porcelain plates with small cracked