https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Art-ceramics
Number of items: 26
Auction is over! Item soon called at the auction hall
1015169
11057
242
0
1800
Art-ceramics
Other collectibles
Hawaii emlék porcelán dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1044793
11058
242
0
11000
Art-ceramics
Other collectibles
Japán virágmintás asztali dísztartó fedővel, sérült, m: 8 cm
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
1044689
11059
242
0
8000
Art-ceramics
Other collectibles
Kínai kerámia egyszemélyes teáskanna kék mintával, jelzés nélkül, 7x12 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
1117977
11060
242
0
3000
Art-ceramics
Other collectibles
Sörcsapoló ház és tető (2db), mázas kerámia, jó állapotban, m:36 cm és 11 cm
Starting price:
3 000 HUF
1112331
11061
242
0
2000
Art-ceramics
Other collectibles
Szőlőlevél mintás boros kancsó és poharak (6db), jelzett, mázas kerámia, néhány poháron hajszálrepedéssel
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1068025
11062
242
0
1000
Art-ceramics
Other collectibles
Vegyes kerámia tétel: nagy kancsók, bögrék, alátét, kisméretű tolltartó, stb., egy részük jelzett (Tófej), némelyik kopásnyomokkal, különböző méretben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1107038
11063
242
0
1000
Art-ceramics
Other collectibles
Jegesmedvés kerámia asztali lámpa, égő nélkül, lámpaernyővel, mázhibákkal, m: 30 cm
Starting price:
1 000 HUF
1132875
11064
242
0
7000
Art-ceramics
Other collectibles
Körmöcbányai virág mintás tál, kézzel festett, jelzett, apró máz hibákkal, 32×21 cm
Starting price:
7 000 HUF
1135632
11065
242
0
1000
Art-ceramics
Other collectibles
Páll Guszti korondi kerámia kiöntő, lepattanásokkal, jelzett, m: 23 cm
Starting price:
1 000 HUF
1104991
11066
242
0
6000
Art-ceramics
Other collectibles
Antik süteményes tányérok, kis hibákkal, 4 db, d: 19 cm; mintában hozzá illő aufsatz, hajszálrepedéssel, m: 11 cm, d: 23 cm
Starting price:
6 000 HUF
1136068
11067
242
0
5000
Art-ceramics
Other collectibles
Ujj Zsuzsa által tervezett kerámiák, 2 db, hibátlanok, jelzettek, m: 5 és 13 cm, d: 8 és 13 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1135893
11068
242
0
2000
Art-ceramics
Other collectibles
Zománcozott kerámia iparművész tál, mázhibával, jelzett, 35x18 cm
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
over 1.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
further page navigation
Contact
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
Fax:
+36 1 / 318-4035
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Opening hours
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment