Books: History

Number of items: 42

12599.

10 000 HUF
26,53
28,57
12600.

3 000 HUF
7,96
8,57
12601.

18 000 HUF
47,75
51,43
Makkai-Szász: Erdély története napjainkig I.-III. kötet. Bp., 1988 Akadémiai kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, lapok felső éle kissé koszolódott
12602.

3 000 HUF
7,96
8,57
12603.

26 000 HUF
68,97
74,29
12604.

6 000 HUF
15,92
17,14
12605.

4 000 HUF
10,61
11,43
12606.

4 000 HUF
10,61
11,43
12607.

3 000 HUF
7,96
8,57
Lipták-Zákonyi: Veszprém megye a szabadságküzdelmekben. Veszprém, 1957. 112p. Sok illusztrációval
12608.

1 400 HUF
3,71
4,00
Losonci István: Hármas kis-tükör melly Magyarország 1. legújabb földleírását II. régibb és legujabb polgári állapotát, III. A magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja. Hetedik kiadás. Pesten, 1836, Trattner Károly. A címlapon jelzett két térkép közül az csak az Erdély van meg. Borító nélkül, kissé viseltes
12609.

Losonci István: Hármas kis-tükör melly Magyarország 1. legújabb földleírását II. régibb és legujabb polgári állapotát, III. A' magyar nemzetnek régibb és legujabb történetét híven ábrázolja. Hetedik kiadás. Pesten, 1836, Trattner Károly. A címlapon jelzett két térkép közül az csak az Erdély van meg. Borító nélkül, kissé viseltes

2 000 HUF
5,31
5,71
dr. Vajda Pál: Oroszok a magyar szabadságharcról. Bp., 1949. Honvéd levéltár
12610.

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF