3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Kiss József, Ünnepnapok. Versek a zsidó ünnepekről. Bp. 1888. Első kiadás! 125p. Kiadói, kissé megviselt egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel