Books: Other rarities Number of items: 134
983354
12880
242
Other collectibles
Gábor Andor: Halottak arca. A szerző kiadása, é.n. Kiadói papírkötésben. Viseletes állapotban.
1064033
12881
242
Other collectibles
1132638
12882
242
Other collectibles
1 000 HUF
1108397
12883
242
Other collectibles
Komáromi János: Az elvált feleség. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1108402
12884
242
Other collectibles
Komáromi János: Mit búsulsz kenyeres? * Rongyos gárda. DEDIKÁLT! Bp., Genius Könyvkiadó Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
1 200 HUF
1132451
12885
242
Other collectibles
Dr. Ottó József: A testgyakorlás alapelemei. Pozsony, 1901. Stampel. 127p. Kissé felhajlott vászon borítással
2 000 HUF
1132617
12886
242
4600
Other collectibles
4 600 HUF
1114929
12887
242
Other collectibles
4 000 HUF
1115200
12888
242
Other collectibles
A Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről/Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex/Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához. A kódex bordázott gerincű bőr kapcsos kötésben, sarkain díszítéssel. A könyv két kísérőfüzetet tartalmaz.
8 000 HUF
894117
12889
242
Other collectibles
1 200 HUF
1034676
12890
242
Other collectibles
4 000 HUF
894070
12891
242
Other collectibles
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035