1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Campe H. János: Robinzon. Az ifjuság számára. Fordította: Dávid Margit. Öt műmelléklettel és huszonkét szövegképpel. Budapest, é. n., Magyar Keresk. Közl. Hírlap és Könyvkiadó Vállalat, 116p. Kiadói illusztrált fedelű egészvászon-kötésben. BOrító szélén kis sérüléssel