15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. kötet) Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, aranyozás a gerincen kopott, egyébként jó állapotban