12832. 242. Closed Online auction Books: Other rarities
3 200 HUF
0 HUF
Tompa Mihály Összes költeményei. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly., Franklin 1870, díszes, kissé kopott egészvászon kötésben 672p.
Photo of the item taken by : vörös_iván