10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. 12 kötetbe kötve. Komplett!, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban