Tompa Mihály Összes költeményei. Rendezték barátai, Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly., Franklin 1870, díszes, kissé kopott egészvászon kötésben 672p.
Magyar nyomdászok évkönyve. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre. Szerkeszti Novák László.
Bp., (1907.) Világosság nyomda. Gazdagon illusztrált, részben színes képekkel. Aranyozott, címeres kiadói vászonkötésben. Két illusztráció hiányzik, néhány lap kijár egyébként teljes
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. és II. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes); II. sorozat, 1-12. füzet. (1. és 10. hiányzik)
Gyoma, 1921-1922. Kner Izidor ny. Folio. Félvászon kötésben, egyik gerinc kissé szakadt, egy kötet kissé vízfoltos, egyébként jó állapotban.
Csak 600 pld.!
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat, I. sorozat: 1-12. füzet (Teljes).
A 12. kötet kötése elvált, egyébként a többi jó állapotban. Kissé kopott fűzős borítékban
Campe H. János: Robinzon. Az ifjuság számára. Fordította: Dávid Margit. Öt műmelléklettel és huszonkét szövegképpel. Budapest, é. n., Magyar Keresk. Közl. Hírlap és Könyvkiadó Vállalat, 116p. Kiadói illusztrált fedelű egészvászon-kötésben. BOrító szélén kis sérüléssel
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés. Kopottas állapotban.
Egri csillagok. Szász Endre grafikái. Tanulmány, képszöveg: Nemeskürty István, bev. Várkonyi Zoltán. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kartonált papírkötésben, szakadozott papír védőborítóval, a lapok egy része kijár.
Gogol, Nyikolaj Vasziljevics: Egy őrült emlékiratai. Hasonmás kiadás. Illusztrálta és a szöveget kőre írta: Boris László. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Szakadt, enyhén vetemedett papírmappában, egyébként jó állapotban.