Johannis Biermann: Clavis Apocalyptico-Prophetica... Analytica explicatio... Bibliopolae 1702. Guilemi Broedelet. 670 p. (borító nélkül, hátsó kb 20 lap szöveget nem érintő részéből hiány) / Missing covers, some parts of pages missing
Lang János Németh Országi Buzgó Plébánus Úrnak A' Felséges Tsászár' Tartományiban-lévő Német, kivált falusi köz-nép' oktatására, érdemessen világosságra botsájtatott, Most pedig Magyar Országi ugyan azon Nép' lelki-hasznára Hazánk' nyelvére fordítatott kateketika beszédjei Az Öreg Katekismus' Rendje szerént III.-IV. rész Harmadik rész: A' Szeretetről. Negyedik rész: A' Szentségekről. Vátzon, 1800....
Rituale Strigoniense, seu formula agendorum in administratione sacramentorum... Iussu et auctoritate... cardinalis... Christiani Augusti... Archi-episcopi Strigoniensis. Budae, 1858. Typ Universitatis. Néhány lap piszkos, sérült, hiányos gerincű egészbőr kötésben
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Rosty Kálmám: Magyarok Nagyasszonya I-II. Költemények Szűz Mária tiszteletére Zengte és félszázados szerzetesi jubileumán kiadta: Rosty Kálmán S. J., Kalocsa, 1903, Nyomatott Werner Ferencznél. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban.
Christiani Stockii Clavis linguae sanctae novi testamenti aditum aperiens, vocum significationes tum generales, tum speciales ordine concinno exhibens, tam Tironum, quam homiletices et exegeseos cultorum studiis apprime inserviens, ac subinde concordantiarum vicem supplens, cum indice vocum. Editio altera, priori in singulis fere paginis auctior et emendatior. Ienae, apud Ioh. Felicem Bielckium, 1...
G. J. Zollikofers Predigten, nach seinem Tode herausgegeben. II. III. VI. Bände. Frankfurt und Leipzig 1793. Néhol sérült papírkötésben / in somewhat damaged paper-binding