Books: Travelling, cities

Number of items: 41

12531.

3 000 HUF
Szabó István dr. (szerk.): Panoráma Utikönyvek. III. Velence és a Lidó. Képekkel és két térképmelléklettel. Budapest-Wien, Venezeia, é.n., Panoráma kiadása. Kiadói papír kötésben.
12532.

800 HUF
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp., 1931, Műemlékek Országos Bizottsága - Könyvbarátok Szövetsége. Számos fényképpel, leírásokkal. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12533.

5 000 HUF
Magyarország gyógyfürdői , gyógyhelyei és üdülőhelyei. Szerk.: Farkas Károly et al. Bp., 1962, Medicina. Sok színes és fekete-fehér fényképpel. Vászonkötésben, a belső kötés elöl kissé elválik, egyébként jó állapotban.
12534.

1 000 HUF
Cholnoky Jenő: A kárpátoktól az Adriáig. Budapest, 1934, Somló Béla Könyvkiadó. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
12535.

3 000 HUF
Zakariás G. Sándor: Budapest. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Magyarország művészeti emlékei 3.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12536.

1 000 HUF
Kőrösi László: Esztergom és vidéke ismertetése. Würzburg - Bécs, é. n., Woerl Leo (Woerl Utazási Könyvtára). Papírkötésben, kihajtható térképmelléklettel, jó állapotban.
12537.

2 200 HUF
5,95
6,47
10
Bevilaqua Borsody Béla: A budai és pesti mészáros céhek ládáinak okiratai 1270-1872. Az ipartársulat és ipartestület története 1873-1930. Várostörténeti és kézmívességtörténeti kútfőtanulmány I-II. kötet. Bp., 1931, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
12538.

12 000 HUF
32,43
35,29
Gombos Zoltán: Régi kertek Pesten és Budán. Bp., 1974. Natura
12539.

2 800 HUF
7,57
8,24
Budapest múzeumai. Bp., 1984, Corvina. Kiadói kartonkötésben, védőborítóval, gazdag képanyaggal
12540.

800 HUF
A hévízi Állami Gyógyfürdőkórház jubileumi évkönyve. Szerk.: Gyimóthy Dénes. [Hévíz], [1977], [Állami Gyógyfürdőkórház] (Hévízi Orvosi Archívum 3.). Dedikált példány, számos érdekes illusztrációval, megjelent 500 példányban. Papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12541.

2 000 HUF
Jankó János: A Balaton-melléki lakosság néprajza. 3 színes, 3 fekete táblával, 16 táblázattal és 156 szövegközti ábrával. Budapest, 1902. Kilián Frigyes (Hornyánszky Viktor ny.) [2] + VIII + 428 + [2] p. + 5 t. (ebből 1 színes) + 2 térkép (színes, ebből 1 kihajtható). Folio. Szövegközti fényképekkel is illusztrált. A mű hatodik fejezete a balatoni halászattal foglalkozik. Kötés nélkül papír hátsó borítóval, néhány lap széle foltos. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. Harmadik kötet, második rész.
12542.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF