12509. 242. Closed Online auction Books: Travelling, cities
3 000 HUF
0 HUF
Baktay Ervin: A boldog völgy országa. Barangolások Kasmirban. Számos képmelléklettel, 2 db térképpel. Bp., [1934], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda