11279. 242. Closed Online auction Flea Market
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Turán írószer körzőkészlet, kopott tartóban, teljes, az egyik elem kicsit sérült
Photo of the item taken by : vörös_iván