Books: Law

Number of items: 9

Máthé István dr : Társadalombiztosítási jogszabályok és útmutató. Betegségi, baleseti. Öregségi, rokkantsági, özvegységi, árvasági . . . biztosítás. Bp., 1943, Pesti Lioyd. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
13421.

5 000 HUF

Karl Birkmeyer: Vergleichende Darstellung des deutschen und ausländischen Strafrechts, Allgemeiner und Besonderer Teil. I.-IX. Komplett Vorarbeiten zur Deutschen Strafrechtsreform. Herausgegeben auf Anregung des Reichs-Justizamtes. Berlin, 1908-1909. Otto Liebmann. Egységes, jó állapotú aranyozott félvászon kötésben / In nice half linen binding. Complete series of 9 books
13422.

70 000 HUF
189,70
218,75

Clair Vilmos: Párbaj-codex. A kard-, és pisztolypárbajok. Kimnach László és Gergely-Grünwald Imre festőművészek eredeti rajzaival. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
13423.

1 600 HUF

Hüppe Siegfried: A lengyel alkotmány. Bp., 1894, Magyar Tudományos Akadémia. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13424.

2 000 HUF

Corpus juris hungarici. Tomus Primus. Werböczy István. Opus tripartitum juris consuetudinarii. Budae, 1822, Typis et sumtibus typographiae Regae Universitatis Hungaricae. Díszes, aranyozott, egészvászon kötésben, viseltes fedőborítóval, az első pár lap elvált.
13425.

19 000 HUF
51,49
59,38

Dr. Kovács Marcel szerk: Az uj polgári perrendtartás és az életbe léptetési törvények zsebkönyve. Bp., 1914. Franklin. Egészvászon kötésben
13426.

2 000 HUF

13427.

1 000 HUF

13428.

3 000 HUF

13429.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF