20 000 HUF
Magyarország műkincsei I-II. kötet. A kereskedelemügyi m. kir. minister támogatásával szerkesztették: az első részt Dr. Czobor Béla, a második részt Szalay Imre. Budapest, 1897-1903. Magyar Könyvkereskedő Rt. (Hornyánszky Viktor ny.). [8] 200, [4] p. I-XL számozott t. A két kötet egységes, kiadói, festett és aranyozott, Gottermayer féle egészbőr díszkötésben. Az I. kötet gerince sérült, a II. kötet kötése sarkainál kopott, foltos. A lapok és táblák belül hibátlan állapotban.