Magyarország műkincsei I-II. kötet. A kereskedelemügyi m. kir. minister támogatásával szerkesztették: az első részt Dr. Czobor Béla, a második részt Szalay Imre. Budapest, 1897-1903. Magyar Könyvkereskedő Rt. (Hornyánszky Viktor ny.). [8] 200, [4] p. I-XL számozott t. A két kötet egységes, kiadói, festett és aranyozott, Gottermayer féle egészbőr díszkötésben. Az I. kötet gerince sérült, a II. köt...
A. G. Barszkaja et alii: Ermitázs. Francia festészet. A XIX. század és a XX. század eleje. II. kötet. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval.
Kass János: Fejek. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. A szerző üdvözlő soraival és dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.
A műemlékvédelem Magyarországon. Összeáll. Császár László. Bp., 1963, Képzőművészeti Kiadó (Képzőművészeti Zsebkönyvtár). Papírkötésben, jó állapotban.
Ortutay Gyula: A magyar népművészet II. Erdély. Bp., (1941), Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal, színes képekkel illusztrált, lapok néhol foltosak, kissé kopottas állapotban.
Das Zeitalter der Gotik und Renaissance 1250-1500. Szerk.: Goetz, Walter et al. Berlin, 1932, Propyläen-Verlag (Propyläen Weltgeschichte 4.). Kicsit kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.