Az Ezeregy Éjszaka Könyve. [Alf laila wa laila.] I.-IV. kötet. Teljes és irodalmi magyar fordítás. Dr. J[oseph] C[harles] Mardusnak a perzsa és hindu kéziratból készült betűszerinti francia fordítása nyomán [fordította: Kállay Miklós]. [Budapest, 1923-1928]. Genius-Lantos kiadás - Genius Könyvkiadó Rt. (Kunossy Grafikai Műintézet ny. - ,,Jókai" ny.) A táblákon Prihoda István, Pólya Tibor, Jeges E...
A mai világ képe. I-IV. köt. (4 db) Teljes! Bp. (1935) KMENY. 607p. 536p. 526p., 576p. I. Szellemi élet. Szerk.: Kornis Gyula. Világnézet, kultúra, erkölcs, tudomány, művészet stb. II. Politikai élet. Szerk.: Gratz Gusztáv. A jelenkor politikája. Politikai rendszerek stb. III. Gazdasági élet. Szerk.: Hegedűs Lóránt. A világháború hatása, közlekedés, világgazdaság stb. IV. Természettudomány és ...
Az Újság albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinek. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, néhány lap kijár, illusztrált, kissé piszkos egészvászon kötésben
Illustriertes Buch der Patiencen. Erstes Bändchen. 60 patience-Spiele mit Abbildungen zur Veranschaulichung der Lage der Karten. Zehnte Auflage. Breslav, Kern's Verlag. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, jó állapotban / full linen binding, good condition
Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben I-II. kötet. Bp., 1901, Révai Testvérek. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
Vörösmarty összes munkái: Epikai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban
Vörösmarty összes munkái: Lyrai költemények. Rendezte és jegyzetekkel kisérte: Gyulai Pál. Budapest é.n. Festett egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel.
Carnegie, Dale: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. III. kiadás. Bp., Bárd Ferenc és Fia. Félvászon kötés, belül a gerincnél levált, kopottas állapotban.