13114. 244. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Arany album. Than Mór és Lotz Károly fényképezett rajzai Arany János költeményeihez. Bp., [1868], Ráth Mór. Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, gerince félig elválik, a lapok egy részre kijár.
Photo of the item taken by : sass_melinda