13072. 244. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Szana Tamás: Petofiné Szendrey Julia. Bp. 1891. Grill. VI, 238 p. Baditz Ottó, Neogrády Antal, Roskovics Ignácz, Stetka Gyula és Spányi Béla rajzaival. Kiadói, sérült egészvászon kötésben. Címkép hiánnyal
Photo of the item taken by : vörös_iván