Number of items: 113

13111.

2 200 HUF
5,70
6,29

13112.

Avantgarde könyvművészeti alkotás, vagy tipográfus oktató darab: ................. Ide írja az Ön nevét: Thension classic Album. Jelen albumot éppen csak elkezdték írni ( " A téma megközelítése nem olyan egyszerű. Nem úgy megy, hogy megfújjuk és már mindjárt trombita.") A kiadóra ill. az évszámra vonatkozó részt kérem töltse ki. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval. 13 nyomtatott és kb 160 ü...

4 400 HUF
11,40
12,57

13113.

2 000 HUF
5,18
5,71

Arany album. Than Mór és Lotz Károly fényképezett rajzai Arany János költeményeihez. Bp., [1868], Ráth Mór. Kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, gerince félig elválik, a lapok egy részre kijár.
13114.

2 000 HUF
5,18
5,71

A sport enciklopédiája. 2. köt. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kicsit laza, kopott, enyhén vetemedett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13115.

2 000 HUF
5,18
5,71

Petőfi-album. Szerk.: Bartók Lajos, Endrődi Sándor, Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum. Számos illusztrációval, kihajtható szövegközi mellékletekkel. Díszes, dombornyomott, aranyozott, festett félvászon kötésben, bal alsó sarka sérült, egyébként jó állapotban.
13116.

9 000 HUF
23,32
25,71

Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 94 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, néhány kötet kivételével szép állapotban. Hiány: 29,30,45,46, és még kettő
13117.

40 000 HUF
103,63
114,29

13118.

34 000 HUF
88,08
97,14

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. Bp., [1912], Pesti Napló. Kicsit laza, néhol kopott, díszes, festett vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13119.

2 000 HUF
5,18
5,71

Petőfivel kapcsolatos könyvek tétele: Petőfi almanach, Petőfi könyvtár sorozat részei
13120.

2 000 HUF
5,18
5,71

Shakespeare remekei I., III., IV. kötet. John Gilbert rajzaival. Bp., Lampel R. Kk. Kiadói dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél kissé sérültek, kissé kopott állapotban.
13121.

1 800 HUF
4,66
5,14

13122.

10 000 HUF
25,91
28,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF