2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
T. Goffine Lénárt: Katholikus oktató és épületes könyve. Szerk. Steck Xav. Ferenc. Magyarra fordították a bécsi Pázmány Intézeti Növendékek. Eger, 1871, Érseki Lyceum Könyvnyomdája. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.